SNUS nikotiinipadjad Skruf Super White Frozen Shot #4 19mg

5,90 €

Saadavus: Laos olemas

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Ülevaade

Tõsiselt jäine maitse! Sobib neile, kellele meeldib nikotiinipadja tugev toime. Kõige suurema nikotiinisisaldusega ehk “väga kange/tugev”.


 


Nikotiin: 19mg/g


Nikotiinipatju ühes pakis: 28tk


 

Saadaval ka järgmiste edasimüüjate juures: Alexela, Circle K, Cityalko, Olerex, R-Kiosk, Selver, Superalko, Terminal

Tutvu edasimüüjatega

Tähelepanu! See ei ole toodete tellimus, vaid toodete broneerimine ostmiseks meie esindustest. Maksmine ning kauba kättesaamine toimub valitud kaupluses.
Tartu Rüütli: 10+ tk
Balti Jaama Turg: 10+ tk

More Views

  • SNUS nikotiinipadjad Skruf Super White Frozen Shot #4 19mg
 

Detailid

Mis on Skruf?

Skruf on innovatiivne igeme peal kasutamiseks mõeldud nikotiinipadi, mis pakub täiskasvanud suitsetajatele ja nikotiini tarvitajatele huvitavat, mugavat ning potentsiaalselt vähendatud riskiga nikotiini tarbimise võimalust. Nikotiinipadjad on saadaval erinevate maitsete ja kangustena. Skruf pakub nikotiini tarbijale nauditavat võimalust tarbida nikotiini.

Kuidas Skruf-I kasutada?

Skruf-i saab kasutada diskreetselt igal ajal ning ükskõik kus, asetades padi huule alla, peale mida imendub nikotiin läbi kasutaja igeme.

Kas selle kasutamisel on piirangud?

Skruf sisaldab nikotiini, mis on kergesti sõltuvust tekitav aine. Antud toode ei ole soovitatav mittesuitsetajatele ega alaealistele. Antud toode võib kahjustada tervist.

See toode pole sobilik:

  • alla 18-aastastele
  • inimestele, kes on tundlikud/allergilised nikotiinile
  • rasedatele või rinnaga toitvatele naistele
  • inimestele, kes peaksid tervislikel põhjustel nikotiinitooteid vältima
  • inimestele, kellel on diabeet või ebastabiilsed tervislikud tingimused

Lõpetage toote kasutamine koheselt ning pidage nõu oma arstiga kui toote kasutamise ajal esineb allergilisi reaktsioone (sügelust, löövet, kõri- või keeleturset), südamerütmi häireid, peavalu, teadvuse kaotust või muud ebaloomulikku mõju.

Kui palju patju on karbis ja kui kaua need kestavad?

Karbis on 24 patja. Keskmiselt hoitakse patja all 30-40 minutit.

Kas seda võib närida?

Ei. Skruf on mõeldud igeme peal hoidmiseks, mille ajal nikotiin läbi igeme imendub. Toote närimine või imemine takistab selle toimimist.

Mida Skruf sisaldab?

Skruf ei sisalda tubakat. See on valmistatud kvaliteetsetest toiduainete koostisosadest, sealhulgas looduslikult saadud nikotiinist, veest, eukalüptist ja männipuidu kiududest ning lõhna-, maitse- ja magusainetest. See on täisealistele tarbijatele, kes soovivad nautida nikotiini potentsiaalselt riskivabamalt erinevate maitsete ja nikotiinitugevustega, ilma tubaka maitse ja suitsetamise kogemuseta.

Kas see on sama mis snus?

Ei, Skruf on täiesti teine produkt. See esindab suukaudsete nikotiinitoodete järgmist generatsiooni. Erinevalt snusist, ei sisalda Skruf tubakat. Snus kuulub traditsiooniliste suukaudsete tubakatoodete kategooriasse, olles teemakohane ainult kindlatel geograafilistel aladel (näiteks Rootsi, Norra, USA).

Kas sellel tootel on teatud vanusepiirang?`

Jah, antud toode on suunatud täiskasvanud suitsetajatele ning nikotiini tarbijatele ning me müüme seda toodet vaid täisealistele.

Kus Skruf valmistatud on?

Skruf on valmistatud Rootsis.

Mis juhtub, kui padi alla neelata?

Skruf on mõeldud kasutamiseks igeme peal, seda alla neelamata, 

Kui olete kogemata nikotiinipadja alla neelanud ning peale seda on enesetunne halvenenud, konsulteerige koheselt arstiga.

 

Andke oma kommentaar

Hinda toodet: SNUS nikotiinipadjad Skruf Super White Frozen Shot #4 19mg

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet
Väärtus

Additional Information

External reference Erply_4530