5 põhjust, miks käia enne jõule meie poes!

21.12.2017 12:46

Jõulupakkumised

5 põhjust, miks käia enne jõule meie poes!

 

 1. Ei varunud piisavalt vedelikke ja tarvikuid pühade ajaks või kaotad vedeliku jõulumöllus ära!
  Olenemata sellest, et meil on suured, põhjatud jope taskud, võib bussis rüseledes või autost välja ägades juhtuda see, et vedeliku pudel kukub parkla “kauni” läga sisse ja kaob kevadeni jäljetult :D Teine variant on lihtsalt see, et me unustame. Unustame kas üldse osta, või piisavalt varuda.

 1. Saad sõpradega kokku.
  On see siis mõnus jõuluõhtu sugulastega või siis vaba päeva tähistamine sõpradega - tavaline on ju see, et üks kuni mitu inimest lendab sulle selga: “Anna proovida!”. Selle tulemusena kaob sul vedelik nagu kraanikausist alla. Lisaks seisab mõni sõber sinu ees, räägib mingit lugu samal ajal nuppu all hoides. Head aega küttekeha! :D

 1. Küttekehade varumine
  Küttekehadega ongi nii, et neid vorbitakse tehastes kümnete tuhandete kaupa päevas ja see üks, mille jõulueelsel ajal ostsid, võib olla just “see õige”. “See õige” on muidugi irooniline väljend. Mõtlen selle all sellist küttekeha, mis peale esimest paagitäit koostööst loobub.
  Teiseks meenutame seda kampa, kes su ümber keksivad ja mahvi nõuavad.. :D

 1. Jõulupakkumised
  Nüüd aga ravim “hulludele” sõpradele. Tule võta meie juurest jõulupakkumine ja kingi sõbrale! Ta on niikuinii rääkinud igal üritusel vedelikku ja küttekehasid hävitades, et “Peaks endale ka võtma ikka mingi…”. Heleda laksuga vastu kämmalt andes saad sa tal keelata enda e-sigareti kasutamise ja kingid talle laia naeratusega tema uue isikliku e-sigareti! Hei, võib-olla ta suudabki tänu Sinu kingitusele suitsetamisest lõpuks loobuda! Kas pole parim kingitus?

 1. Tõstame teadlikkust ja ärme suitseta!
  Eemalt, vaatab diivaninurgas mugavalt istuv vanaema kogu seda möllu pealt ja vangutab vaid pead.. Tema vaatas Reporterist ja luges Postimehest, et e-sigaret on umbes 10x hullem, kui tubakasigaret. Anname sulle mõned väited, mis pärinevad Suurbritannia Terviseameti lehelt. Nende väidetega saad lõpetada vestluse või tekitada huvi ja vajadusel rääkida sellest teemast rohkem. Inimesed teavad veipimisest vähe ja kes neid ikka harib, kui mitte meie kõik!

  Soovime omaltpoolt teile kõigile rahulikku jõuluaega!
  Hoiame üksteist.

  Aitäh, et lugesid,
  Rene

Postitatud kategooriasse Uudised postitas

Rene

Blogi kommentaarid

Pead olema sisse logitud, et kirjutada kommentaari.

Kliki siia , et logida sisse