Kes on Vapista™?

 Vapista™ on professionaal. Vapista on see, kelle juurde võid Sa alati tulla oma murega ja olla kindel, et sellele leitakse lahendus. Sinu suhe Vapistaga algab, kui võtad eesmärgiks suitsetamisest täielikult loobuda. Vapista aitab Sul leida parima võimaliku lahenduse just Sinu jaoks, e-sigareti seadme ja sulle sobiva e-vedeliku näol. Sa saad nõu ja õpetust, kuidas e-sigaretti kasutada ja kuidas seda hooldada. Vapista on Sinu kõrval toeks sel teekonnal, kui SINA saad jagu suitsetamisest!


Just nendel põhjustel innustame me inimesi meie poole pöörduma oma murega, sest me hoolime suitsetajate käekäigust.
Miks Vapista? Vapista nime valikul oli inspiratsiooniks sõna “barista”.
Barista on professionaal kohvivalmistamise alal.
“Barista valdab seadmeid, tunneb kohvisorte ja kohvi valmistamise meetodeid, oskab hinnata kohvi kvaliteeti, teab kohviretsepte ja kundede eelistusi. Seetõttu on barista umbes samasugune asjatundja kohvi alal nagu sommeljee veini alal.”

Nii, nagu barista on spetsialist kohvivalmistamises, oleme meie professionaalid veipimise alal. Koolitame end igapäevaselt vedelike, seadmete, uuringute ja kõige osas, mis on seotud veipimisega. Sealjuures pakume kõrge kvaliteediga seadmeid, vedelikke ja tarvikuid, et Sinu üleminek suitsetamiselt oleks võimalikult meeldiv. 

Vapista on sinuga, kui jätad tubakasuitsu ja on Sulle abiks kogu teekonnal vähemkahjuliku eluviisi juurde.

Vapista™ äripartnerina.

Oleme eesmärkidele orienteeritud ettevõte, mille saavutamiseks teeme tihedalt koostööd oma partneritega. Eesmärke täites peame meeles oma väärtusi. Me peame väga oluliseks kompromissitut kvaliteeti ja jätkusuutliku tööviisi ning hindame uuenduslikkust ja ettevõtlikkust.
Me oleme oma ala spetsialistid, kes on keskendunud ainult e-sigarettidele ja nendega seonduvale ning meil on ligi 7 aastane kogemus e-sigareti turu arendamisel Eestis.
Oleme pühendunud spetsialistid, kes väärtustavad Teie aega, seepärast pakume võimalikult terviklikku teenust, et Teie saaksite tegeleda Teile olulisega.

Vinget päeva Sulle,

Vapista pere