Missugune on parim e-sigaret?


Milline e-sigaret Sinule sobib? Kuidas valida endale õige e-sigaret? Õige seadme leidmine on alustavale e-sigareti kasutajale kõige olulisem samm suitsetamisest loobumise teekonnal.

Valesti valitud seade ei pruugi toimida ja töötada sulle meelepärasel viisil ja veipimiselamus võib osutuda hoopis ebameeldivaks.Võiks arvata, et e-sigaret on lihtsalt üks ‘’asi’’.

Tegelikkuses võib saada sellest abivahend Sinu teekonnal tervislikuma eluviisi poole ning see muudab ühe lihtsa ‘‘asja’’ hoopis võib olla elupäästjaks. Sina oled esimese sammu astunud. Sina oled jõudnud siia, et saada abi.

Nüüd on meie kord - Vapistade kord astuda sulle vastu ning aidata sind sellel teekonnal. Me aitame Sinul leida enda jaoks parima e-sigareti ja kõik vajaminev. Me toetame sind, kui sa seda vajad. Seega kui sa tunned, et sul on raske või sa mõtled e-sigareti nurka viskamisele ja suitsupaki haaramisele siis tuleta meelde see lause: Vapistad on Sinu jaoks olemas. Suitsetamisest loobumine ongi raske, aga koos on alati kergem!


Kuidas e-sigaret töötab?


E-sigaret koosneb kolmest osast:

Aku või seade: Aku on lihtne, pulgakujuline ja varustatud enamjaolt ühe nupuga. Nupp on selleks, et anda akult vool aurustajale ja sealt edasi küttekehale. Seadmed on aga keerukamad asjad. Need võivad olla nii vahetatava akuga kui ka sisseehitatud akuga. Seadmetel on reeglina ekraan ja elektroonika, mis lubab muuta võimsust, temperatuuri ja palju palju muud. Seadmed annavad Sulle võimaluse veelgi enam seadistada veipimiskogemus endale meeldivaks ja mugavaks.

Aurustaja: Aurustaja on e-sigareti osa, mis hoiab endas vedelikku ning küttekeha. Aurustajaid on erinevaid nii kuju, mahutavuse kui ka õhuvoolu poolest. Õhuvool jaotab aurustajad omakorda kaheks - otse kopsu ja suust-kopsu.

Küttekeha: Küttekeha asub aurustaja põhjas ja selle töö on vedelikku aurustada. Küttekehad on reeglina traadist, mida kuumutatakse akult tuleva energia abil. Seejärel läheb vedelik keema ning tekib aur. Küttekehad jagunevad samuti põhiliselt kaheks nii takistuse, kui õhuvoolu järgi. Madalama takistusega küttekehad lähevad kiiremini kuumaks, omavad suurt õhuvoolu ja on mõeldud otse-kopsu mahvideks. Suust-kopsu küttekehad on siis vastavalt suurema takistusega ja kitsama õhukanaliga.

E-sigaret on isikupõhine ning individuaalne abivahend mis põhineb Sinu vajadusel. Sulle on abiks meie profesionaalne kollektiiv, kes annavad sulle nõu ja koos selgitame välja Sinu vajadused!

Tule ja külasta meie Vapista esindusi. Kõige parem on enne e-sigareti soetamist proovida erinevaid seadmeid (tekib parem ettekujutus). Meie esindustes saab proovida erinevaid seadmeid.
Kui Sul ei ole võimalust tulla meie Vapista esindustesse kohale e-sigaretti valima, siis saame Sind aidata kas telefoni või interneti teel. Interneti teel on kolm erinevat võimalust: Esimene võimalus on läbi Facebooki vestluse. Teine võimalus on külastada Vapista kodulehte/e-poodi, seal on olemas ‘’suhtle teenindajaga’’ vestluse aken. Kolmas võimalus on läbi e-maili klienditeenindus@vapista.ee. Igal juhul Vapistad on Sinu jaoks alati olemas ning meile oled sa alati oodatud! Ära unusta - koos on kergem!