Vanusekontroll

Sisenemiseks kinnita, et oled 18+.
Vabandust, täiskasvanud ainult

E-sigaretid

E-sigaret, ehk elektrooniline sigaret on kahjusid vähendav ja suurepärane abivahend suitsetamisest loobumiseks. Meie e-poest leiad endale kindlasti hea e-sigareti, et lõpuks suitsetamisest loobuda! Allpool oleme välja toonud kolm stardikomplekti, mida meie sulle kindlasti ka poes soovitaksime. Nende seadmetega on suitsetamisest loobumine lihtne ja tõhus. Kui sul on veel küsimusi, võta meiega kindlasti ühendust! Samuti võid pikemalt e-sigareti kohta lugeda siit: Missugune on parim e-sigaret?

Vaata e-sigarette

Küttekehad

Küttekeha on e-sigaretis see, mis aurustab vedelikku. Küttekeha peab vahetama, kuna aja jooksul koguneb sinna mustust ning maitse muutub ebameeldivaks. Need küttekehad siin sobivad kokku ülaltoodud e-sigarettidega. Kui pole kindel, missugune täpselt sobib, võta meiega kindlasti ühendust!

Vaata küttekehasid

E-vedelikud

E-vedelik koosneb vaid mõnest komponendist: propüleenglükool, taimne glütseriin ja maitseained. E-vedelikku kuumutatakse küttekeha abil keemiseni ning sellest tekib aur, mida saab sisse hingata. E-vedelike maitsevalik on väga lai. Samuti on neid nii nikotiiniga kui ilma. Allpool on Ever Vape vedelike sari, mis sobib ülaltoodud e-sigarettidega hästi kokku.

Vaata kõiki vedelikke

Aurustajad

Aurustajad on vedelike "paagid", mille sees on e-vedelik ja küttekeha. Meie e-poes on saadaval erinevad aurustajad juhuks, kui soovid oma enda e-sigareti ise kokku panna aurustajast ja eraldi seadmest, ehk "MOD-ist". Siin on kolm aurustajat, mis sobivad hästi suitsetamisest loobujale.

Vaata aurustajaid

Seadmed

E-sigareti seadmed, ehk "MOD-id". Seadme töö on anda aurustajale voolu, et küttekeha läheks kuumaks. Seadmeid on väga erinevaid. Tänapäeval on pea eranditutult seadmed ekraaniga ja sees on peidus elektroonika, mis aurustajale täpse Sinu poolt valitud voolutugevuse annavad. Allpool on kolm seadet, mis sobivad ülaltoodud aurustajatega hästi kokku. Seadmeid on nii sisseehitatud akudega kui ka vahetatavate akudega.

Vaata seadmeid