Uued e-sigareti vedelikud Ever Vape sarjas

18.12.2017 13:18

Ever Vape Külm Punane ja Troopilised Puuviljad

Kaks uut Ever Vape vedelikku!

Mis asi see Ever Vape on?

Ever Vape on toodetud meie heade ja pikaajaliste sõprade poolt - Vape47. Nemad on pärit Prantsusmaalt, Pariisist ja on tuntud varasemalt mitme brändi poolest, mida Vapista esindab. Kunagi valmistasid nad selliseid vedelikke, nagu Thenancara. Vedelikud olid igasugu ravimtaimede, mündi ja vürtside maitsetega. Neil oli oma fanclub täiesti olemas :) Samuti on nende poolt valmistatud armastatud Furiosa vedelikud.

Nii, eelmises lõigus ma ei rääkinudki Ever Vape’st. Kohe, ausalt. Eelmisel kuul, novembri keskpaigas saabusid meile esimesed Ever Vape vedelikud - Jäine Mustsõstar, Melissi Sidrun ja Värske Pirn. Esindustes sai neid kohe maitsta ja saab tänaseni. Hea meel on näha, et paljud on neid maitsnud ja oleme saanud head tagasisidet. Veel vahvam on näha, et mitmed teist on hakanud neid vedelikke juba igapäevaselt tarbima. Selleks need vedelikud ju said ka välja mõeldud - igapäevaseks veipimiseks. Nüüd aga uutest maitsetest.

Külm Punane.
Punaste marjade segu. See maitseb nii, nagu kõnniks mööda sügisest aeda ja pistaks korraga suhu erinevaid marju. Kas sa pole nii kunagi teinud? Mina küll olen :) Suus on tunda nii magusat kui hapukat maitset. Olenemata sellest niigi värskest maitsest, viskasid vedelike “kokad” sinna ka peoga jääd, et oleks eriliselt värske marjakokteili maitse! Vedelikuga saab tutvuda siin.

Eksootilised Puuviljad.
Terve ports erinevaid troopilisi puuvilju - mango, granadill, apelsin.. Kas oled käinud kunagi soojal maal reisil ja ostnud seal värskelt korjatud puuvilju? See mahlane maitse, see värske lõhn, päike ja soe tuul. Mõnikord saab meil ka poelettidelt üsna värskeid puuvilju, aga no selle vastu ei saa. Et aga suhu jääks pisut värskemat maitset, lisati sinna hääästi natukene piparmünti. Ausalt, seda on seal väga vähe, aga on tunda. Vedelikuga saab tutvuda siin.

Kuidas sa tead, et see jutt õige on?
Tule meie juurde maitsma. Niikuinii pakume, kui tuled :)

Aitäh, et lugesid!
Rene

 

Postitatud kategooriasse Uudised postitas

Rene

Blogi kommentaarid

Pead olema sisse logitud, et kirjutada kommentaari.

Kliki siia , et logida sisse